Metalbud Legnica - oferta

Pomieszczenia do wynajęcia

Oferujemy pomieszczenia biurowe i magazynowe do wynajęcia. Szczegóły na załączonych zdjęciach i pod nr telefonu:
76 85 22 076

60m2

więcej

Metalbud - kontakt

Centrum Handlowe
Metalbud

ul. Kawaleryjska 1
59-220 Legnica

telefon: 76 85 22 076
tel/fax: 76 85 22 077
email: metalbud2@wp.pl


Oddział Wrocław
ul. Robotnicza 6
53-608 Wrocław

tel/fax: 71 73 600 84
email: metalbud.wroc@wp.pl
www.metalbud-wroclaw.pl

Oferta

blachy.jpg

Blachy

Występują jako zimno i gorąco walcowane z różnego rodzaju metali oraz w wielu formatach i grubościach. Najczęściej stosowane w budownictwie a także w wielu innych gałęziach przemysłu.

profile.jpg

Profile

Wytwarzane jako wyciskane oraz gięte, służa do budowy różnego rodzaju konstrukcji. Znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle, budownictwie i innych gałęziach gospodarki.

rynny.jpg

Rynny

Znajdują się zazwyczaj na krawędzi dachu budynku, ich zadanie to odbiór wody opadowej. Rynna działa na zasadzie grawitacyjnego spływu wody, dlatego jest położona ze spadkiem w kierunku rury spustowej. Rynnę podtrzymuje wspornik rynny (inne nazwy: hak do rynny, rynajza, rynhak).

lawy.jpg

Ławy kominiarskie

Mocowane do dachu lub komina za pomocą specjalnych uchwytów, ich głównym zadaniem jest umożliwić kominiarzowi swobodne i bezpieczne dojście do komina.

sniegolapy.jpg

Śniegołapy

Głównym zadaniem ŚNIEGOŁAPÓW jest ochrona rynien dachowych przed osuwającym się śniegiem, ponadto mają istotny wpływ na bezpieczeństwo osób oraz przedmiotów znajdujących się bezpośrednio pod rynnami. Poza tym eliminują proces tworzenia się sopli lodowych, dzięki stopniowemu uwalnianiu wody z zatrzymanego topniejącego śniegu.

odgrom.jpg

Systemy odgromowe

Chronią budynki oraz ich mieszkańców przed pożarami i porażeniami wywołanymi uderzeniem piorunów.

nasady.jpg

Chromoniklowe nasady kominowe

Wykonane są ze stali kwasoodpornej, stosowane na zakończeniach kominów spalinowych i wentylacyjnych. Przeciwdziałają ciągowi wstecznemu oraz wspomagają ciąg przy podmuchach wiatru poprzez automatyczne zawietrzne ustawienie się nasady.